Калейдоскоп знань
Заняття з грамоти
Основа навчання грамоти — загальний мовленнєвий розвиток дитини, а саме: розвиток зв’язного мовлення, словника, засвоєння граматичної будови мови, формування звукової культури мовлення. Щоб навчання грамоти не було механічним, весь освітній процес ми робимо цікавим і наочним.
Цілеспрямована підготовка до навчання грамоти, формування елементарних знань про мову підвищують рівень її довільності та усвідомленості, що в свою чергу здійснює вплив на загальний мовленнєвий розвиток, підвищення мовленнєвої культури дітей.
Розвиток мовлення
Дошкільний вік - це період активного засвоєння дитиною розмовної мови, становлення і розвитку всіх сторін мовлення: фонетичної, лексичної, граматичної.

Повноцінне оволодіння рідною мовою в дошкільному дитинстві є необхідною умовою вирішення завдань розумового, естетичного і морального виховання дітей у максимально сензитивний період розвитку.

Чим раніше буде розпочато навчання рідної мови, тим вільніше дитина буде ним користуватися надалі.
Логіко-математичний розвиток
Логіко – математичний розвиток дитини складається з двох взаємопов’язаних основних ліній:
  • логічної - підготовки мислення до способів міркування,
  • математичної - формування математичних уявлень.

Логіко-математичне мислення - це важливі кроки розвитку у дитини уміння орієнтуватися в просторі, вирішувати логічні задачі, а також знаходити правильні рішення.

Серед засобів навчання й виховання дітей особливе місце посідає гра. Педагоги нашого центру розвитку "Зернятко" проводять заняття в цікавій ігровій формі, яка не стомлює малюка, а навпаки сприяє кращому запам’ятовуванню математичних понять, які потім використовуються на кожному кроці.
Англійська мова
Вивчення мови вважається найлегшим у дитячому віці та стає все складнішим з віком.

Майбутнє успішне життя неможливе без знання хоча б однієї іноземної мови. Саме від перших кроків вивчення іноземної мови дитиною залежить її майбутній шлях в цьому напрямку.

Навчимо дитину англійської для спілкування з друзями з інших країн, для розвитку пам'яті, наповнення словникового запасу, впевненості у собі.

Головне - набратися терпіння й дати час дитині на засвоєння матеріалу.
Англійська мова з носієм
На заняттях англійської мови з носієм діти за допомогою веселих пісень, руханок, відтворенні різноманітних тематичних сценок опановують англійську мову.

Малюки вчаться правильно вимовляти та розрізняти англійські звуки, вивчають основні вирази, запам'ятовують граматичні конструкції, правила інтонації, стандартні фрази: вітання, прощання тощо.

Ми разом вчимося легко і невимушено вчитися говорити і думати англійською
Коррекційно-розвивальні заняття
Націлені на зниження агресивності, тривожності, страху. Сприяють розвитку комунікативних якостей дітей.

Стимулюють вміння дітей розпізнавати настрій інших, розвивають емоційну сферу дошкільників і дрібну моторику рук за допомогою вправ з елементами пісочної терапії, арт - терапії, казкотерапії...
Хореографія
Під час занять з хореографії малята виконують вправи спрямовані на розвиток координації рухів, музичного слуху і почуття ритму, м'язової та зорової пам'яті. Вони вивчають і відпрацьовують основні танцювальні рухи.

А найголовніше, отримують позитивні емоції та відчувають дивовижну атмосферу і задоволення бути частиною творчої, сучасної і неймовірно веселої команди
Радість творчості
Образотворча діяльність – найбільш ефективний засіб розвитку творчих здібностей дітей. Кожного дня найулюбленішим заняттям малюків є малювання.

Це можливість створити новий, оригінальний, не схожий на інших витвір мистецтва, у якому гармонує все: колір, лінія, сюжет. Нетрадиційні техніки допомагають відчути атмосферу розкутості, відкритості, емоційно-позитивного ставлення до діяльності, розвивають самостійність дітей.
Фізичне виховання
Проведення обов’язкових занять відповідно до режиму. Фізкультурно - оздоровчі заходи здійснюються дітьми у процесі щоденної життєдіяльності, базуються на їх індивідуальних можливостях та задовольняють їх біологічну потребу в рухах.

Кожного дня малята виконують фізичні вправи, грають в рухливі ігри, весело займаються ранковою гімнастикою, прмймають участь в спортивних розвагах
Театральна діяльність
Театрально-ігрова діяльність, є невичерпним джерелом розвитку відчуттів, переживань і емоційних відкриттів. В процесі роботи над виразністю ролі та власних висловів, непомітно активізується словник дитини, удосконалюється звукова культура мови, інтонаційний лад. Нова роль, особливо діалог персонажів, ставить дитину перед необхідністю ясно, чітко, зрозуміло висловлюватися. У дитини поліпшується діалогічне мовлення, граматична будова, активно розвивається та поповнюється словник.

Беручи участь в театральній діяльності, діти знайомляться з навколишнім світом у всьому його різноманітті, через образи, фарби, звуки. Правильно поставлені питання підштовхують їх думати, аналізувати, робити висновки і узагальнення, сприяють розвитку розумових здібностей. Любов до театру стає яскравим відчуттям свята, проведеного разом з однолітками дитини, залучає її до духовного багатства.
Онлайн-простір для навчання
Пропонуємо міні-групи для цікавих та розвивальних занять в онлайн просторі.

Кожен з викладачів швидко знаходить спільну мову з дитиною.

Веселі, тематичні презентації, цікаві завдання, руханки - викликають зацікавлення у дитини з перших хвилин.
Інклюзивна освіта

Індивідуальна програма розвитку та супроводження фахівцями у галузі корекційної педагогіки з метою реалізації потенціалу особистості будь-якої дитини незалежно від її стартових можливостей.


Розуміння та різноманітність у своєму педагогічному підході до кожного, реалізація процесу навчання дітей з особливими освітніми потребами

Шахи
Самі по собі шахи цікаві вже тим, що поєднують елементи гри, мистецтва і спорту. Розвивають посидючість і концентрацію уваги.

Шахи - гра настільна і передбачає, що якийсь час дитина буде спокійно займатися. Йому потрібно засвоїти багато нової інформації: розташування фігур на дошці і правила гри, безліч варіантів і комбінацій ходів. При цьому дитині не буде нудно: у неї будуть, як мінімум, партнер по грі і наставник. Нехай він і не стане міжнародним гросмейстером, але приводів для гордості буде досить!
До нас можна потрапити тільки через електронну чергу
Номер телефону
Садки, в яких ми працюємо
Натискаючи «Відправити заявку», ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних